DETAJET E PROJEKTIT

Kategoria:

Mobilje

Tipi:

Stola, Tavolina, Bufe, Dollap

Madhesia:

Sipas Deshires

Cmimi:

100 € – 2500 €

PERSHKRIMI I PROJEKTIT

  • Mobilje prej druri te prodhuara dhe te montuara me profesionalizem
  • Cilesi e garantuar
  • Eco Alsion eshte alternativa me e mire per ndertimet me dru
  • Modele dhe madhesi nga me te ndryshmet

KONTAKT

SH2, Vorë, Albania

+355 69 208 8099

[email protected]

Hene - Shtune: 9:00 - 18:00

Doni Mobilije Prej Druri?