DETAJET E PROJEKTIT

Kategoria:

Gazebo

Vendndodhja:

Shqiperi, Itali

Madhesia:

Normal – X Large

Cmimi:

1000 € – 7000 €

PERSHKRIMI I PROJEKTIT

  • Gazebo prej druri te prodhuara dhe te montuara me profesionalizem
  • Cilesi e garantuar
  • Eco Alsion eshte alternativa me e mire per ndertimet me dru
  • Modele dhe madhesi nga me te ndryshmet

KONTAKT

SH2, Vorë, Albania

+355 69 208 8099

[email protected]

Hene - Shtune: 9:00 - 18:00

Doni Nje Gazebo?