DETAJET E PROJEKTIT

Kategoria:

Shtepi Druri Tradicionale

Vendndodhja:

Rec, Malesi e Madhe

Siperfaqe:

55 m2

PERSHKRIMI I PROJEKTIT

  • Dyqan tradicional prej druri i prodhuar dhe te montuar me profesionalizem
  • Cilesi e garantuar
  • Eco Alsion eshte alternativa me e mire per ndertimet me dru

KONTAKT

SH2, Vorë, Albania

+355 69 208 8099

[email protected]

Hene - Shtune: 9:00 - 18:00

Doni Nje Shtepi Druri?