Projektet e Fundit

Filter Categories
Filter - All
Shtepi Druri Tradicionale
Shtepi Druri Moderne
Kabina & Gazebo
Te Ndryshme
 • Shtepiza ne Vermosh
  anemptytextlline
 • Shtepiza ne Dajt, Shqiperi
  anemptytextlline
 • Shtepi ne Valbone, Shqiperi
  anemptytextlline
 • Shtepi ne Gjinar, Elbasan
  anemptytextlline
 • Shtepi ne Ardenice, Fier
  anemptytextlline
 • Shtepi ne Durres, Albania
  anemptytextlline
 • Dyqan ne Rec, Malesi e Madhe
  anemptytextlline
 • Shtepi ne Corsica, France
  anemptytextlline
 • Shtepi Druri ne Vlore
  anemptytextlline
 • Shtepi Druri ne Elbasan
  anemptytextlline
 • Shkalle dhe Tenda
  anemptytextlline
 • Mobilje
  anemptytextlline
 • Gazebo
  anemptytextlline
 • Kabina
  anemptytextlline
 • Shtepi Druri Moderne ne Telaio
  anemptytextlline

Kush Jemi Ne?

Eco Alsion eshte partneri juaj per shtepite prej druri. Ne prodhojme dhe ndertojme per ju shtepi druri te llojeve dhe madhesive te ndryshme. Ekipet tona ofrojne ide dhe mundesi qe ju te ndiheni sa me komode nen catine qe ne ju servirim.

 • Ne Jemi Kreative
 • Staf i Kualifikuar
 • Cilesi e Garantuar
 • Ne Jemi Zgjedhja e Duhur

Pse Shtepi Prej Druri?

PROFILI EKONOMIK
Nëse ju vendosni të ndërtoni një shtëpi prej druri jeni duke kursyer shumë.
PROFILI SHENDETSOR
Shtëpitë prej druri janë të shëndetshme. Druri është antialergjik, falë vetive elektrostatike që ai ka.
PROFILI ESTETIK
Nëse ju kërkoni një jetë elegante dhe konforte në një ambjent natyral, ne jemi pikërisht ata që ju kërkoni.
PROFILI ANTISIZMIK
Shtëpitë e ndërtuara nga druri janë rezistente ndaj lëkundjeve sizmike.

Pra beni zgjedhjen e duhur, zgjidhni Eco Alsion

IMG_3148

Doni nje shtepi prej druri?

Vendndodhja ne Harte

Adresa

SH2, Vorë, Albania

 

+355 69 208 8099

 

[email protected]

 

Hene – Shtune: 9:00 – 18:00